Müşterilerimizin Görüşleri

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİEthic HR ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda profesyonel ve ehil bir iş ortağı ile yola çıkmış olduğumuzu gördük. Özellikle Özlem Hanım’ın disiplinli çalışma tarzı ve her koşulda sergilediği içten yaklaşımı, iş birlikteliğimizin sonuç odaklı ve keyifli olmasını sağladı. İşe alımla ilgili ihtiyaçlarımız için böyle bir iş ortağımızın olduğunu bilmek memnuniyet verici.

TUĞÇE KULAÇ, Corning Cable, İK MüdürüEthic HR ile iki yıla yakın süredir çok verimli bir şekilde hizmet alıyorum. Bu süreçte Finans, Pazarlama, Satış, üst düzey Yönetici ve Uzman pozisyonlarında seçme ve yerleştirme hizmetleri alarak pozisyonları Ethic HR sayesine başarıyla doldurduk. Ethic HR ‘ın aday seçme ve yerleştirme süreçlerindeki hassasiyetini, aday profil raporlarının kalitesini ve sektörel uzmanlığını çok beğendim. En çok beğendiğim tarafı ise perakendenin ruhuna uygun olarak, mülakat yaptıktan sonra olumlu değerlendirdikleri adayları çok hızlı bir şekilde bize yönlendirebilmeleri ve Özlem Hanım’a geç saatler ve hafta sonu dahil, istediğim zaman erişebilmemdir. İK alanında profesyonel deneyime sahip Danışman kadrolarıyla, çok güçlü aday veri tabanlarıyla, sundukları hızlı ve etkin çözümleriyle daha uzun yıllar işbir

ÖZLEM KÖKER ÖZDEMİR, Electro World, İnsan Kaynakları Müdürü

Ethic HR ile çalıştığım süreç içinde oldukça başarılı projelere imza attık. Süreç çok profesyonelce ve zamanında tamamlandı. Bu anlamda, çalışmalardan çok verimli sonuçlar aldım. Her zaman çalışacağım bir kurum olarak düşünürüm.

MİNE ALPTEKİN, Ariston, Gelişmekte Olan Ülkeler Bölge İK Müdürü

ETHIC HR'ı her zaman çok kaliteli, hızlı hizmet sunup, doğru çözümleri üreten bir danışmanlık şirketi olarak tanıdık.

Kendileri ile çalıştığımızda her zaman önce adım adım ne şekilde ilerleyeceğimizi, nasıl arama yapacağımızı, hangi zaman dilimi aralığında nelerin tamamlanmış olacağının planlaması ile net aday bulma ve yerleştirme süreçlerini organize ediyoruz.

Şirket olarak bize kattıkları değer ve sundukları üstün hizmetten çok memnun olduğumuz için ETHIC HR’ı “iş ortağıâ€? olarak her zaman tercih edeceğimiz kurum olarak görüyoruz.

Bu doğrultuda başarılarının devamını dileriz.

SERRA CANTEZ DÖŞEMEN, Markafoni, İK Direktörü


Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka Kule 3 Kat 7 Ümraniye İstanbul    -    Tel: 0216 445 63 23    Fax: 0216 445 63 22
Ethic HR, Özel İstihdam Bürosu Olarak İşkur Denetiminde 12/09/2005 Tarihli, 76 belge no'lu Lisans sahibidir.
"4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."