Bilmeniz Gerekenler
KARİYER.NET

İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ
2012

ETHIC HR Consulting olarak bu yıl 10. Yılımızı kutluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana “aday odaklı” bir yaklaşım içinde olmayı kendimize daima misyon edindik. Kariyer.net üzerinden başvuruda bulunan adayların özgeçmişlerini cevaplamadaki gösterdiğimiz hassasiyet sebebiyle, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görülmemizin bizi çok mutlu ettiğini belirtmek isteriz.

Kariyer.net sadece bizim için aday aradığımız bir veritabanı değil, adaylarla buluştuğumuz, kendimizi ifade edebildiğimiz, pozisyonlarımızı adaylarımıza sunduğumuz güvene dayalı bir platformdur. Kariyer.net sunduğu bu platformla, müşterilerimiz ve adaylarımız arasında iletişim ve işbirliğini sağlayan vazgeçilmez iş ortağımızdır. Bu ödülü Kariyer.net’in sağladığı güvenli platformda, özgeçmişlerini bizimle paylaşan tüm adaylarımız sayesinde aldığımızın farkındayız. Bu nedenle başvuruda bulunan adaylarımızın Kariyer.net’e ve ETHIC HR’a duydukları güvene saygı göstererek, bizler de büyük özen ve titizlikle gelen başvuruları, tek tek cevapladık.

Bize başvuruda bulunan adaylarımızın bazılarının hayatlarına dokunarak, hepsine iş imkanı yaratamasak da, özgeçmişlerini en azından zamanında cevaplayarak onlara değer verdiğimizi hissettirebildiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz. Adaylarımıza göstermek zorunda olduğumuz bu hassasiyetin, “İnsana Saygı Ödülü” ile birlikte tescillenmiş olmasından dolayı, bize başvuruda bulunan bütün adaylarımıza, kariyer.net ailesine, şahsım ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum.

ETHIC HR Consulting   

Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka Kule 3 Kat 7 Ümraniye İstanbul    -    Tel: 0216 445 63 23    Fax: 0216 445 63 22
Ethic HR, Özel İstihdam Bürosu Olarak İşkur Denetiminde 12/09/2005 Tarihli, 76 belge no'lu Lisans sahibidir.
"4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."